• You bought goods per list price.

    按照所列价格商品

    youdao

  • List the price per ounce instead of price per unit.

    价格单位列为盎司而不是单元单位。

    youdao

  • Tracy:The list price is US$110 per unit.

    崔西标价每支美金一百一十美元。

    youdao

  • Tracy:The list price is US$110 per unit.

    崔西标价每支美金一百一十美元。

    youdao

$firstVoiceSent
- 来自原声例句
小调查
请问您想要如何调整此模块?

感谢您的反馈,我们会尽快进行适当修改!
进来说说原因吧 确定
小调查
请问您想要如何调整此模块?

感谢您的反馈,我们会尽快进行适当修改!
进来说说原因吧 确定