The game's selling price was $15 per unit.
这游戏的售价为每套15元。
KATE MCKENNA: We know their selling price, but what 's their unit cost?
凯特·麦凯纳:我们知道他们的销售价格,但他们的单位成本是怎样的?
KATE MCKENNA: We know their selling price, but what "s their unit cost?"
凯特·麦凯纳:我们知道他们的销售价格,但他们的单位成本是怎样的?
KATE MCKENNA: We know their selling price, but what "s their unit cost?"
凯特·麦凯纳:我们知道他们的销售价格,但他们的单位成本是怎样的?
应用推荐